Get Adobe Flash player

O nás

Firma Fox lovecké potřeby vznikla v přelomovém roce 2000 jako výsledek zaujetí přírodou, myslivostí a lovectvím. Začínali jsme obchodem ve Františkových Lázních. Odtud následovalo přenesení prodejny do Chebu na Májovou ulici a od roku 2011 sídlíme na současné adrese Dlouhá 30, kousíček od samotného historického středu města Chebu.

Sortiment naší specializované prodejny je, jak už název vypovídá, orientován na lovecké potřeby se vším všudy. Nakoupíte tedy u nás zbraně krátké i dlouhé na zbrojní průkaz, vzduchovky, flobertky nebo plynové zbraně prodávané bez zbrojního průkazu, včetně střeliva do všech jmenovaných zbraní. Mezi lovecké či myslivecké vybavení rovněž patří optické přístroje pro denní i noční vidění a také lovecké i armádní nože. Obojího máme bohatý výběr, který je neustále doplňován. Speciálně pro myslivce, myslivecká sdružení nabízíme bohatý výběr oblečení a obutí na všechna roční období, batohy a různá pouzdra na cokoli, co člověk v přírodě potřebuje, myslivecké tiskoviny a glejty, keramické i skleněné dárkové předměty a dárkové poukazy na zboží v libovolných hodnotách. K myslivcům patří pes a i pro ně máme velký výběr kynologických potřeb a pomůcek.

V naší prodejně však nenajdete jen speciální i běžné lovecké potřeby a oděvy. Pro toulky přírodou máme také výběr outdoorového oblečení, kompasy a další vybavení včetně obuvi. Pro sportovní vyžití a volný čas nabízíme kvalitní luky, šípy, samostříly a terče různých druhů a velikostí, výrobky z kůže, airsoftové zbraně a další potřeby.

V naší prodejně lze také objednat zboží, které není běžně v naší nabídce či na skladě.

Stačí nás navštívit na konzultaci a výrobek si objednat.

Na vaši návštěvu se těší Mojmír Pražienka.